Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував рішення лідера РФ Володимира Путіна з приводу розміщення потенційних носіїв ядерної зброї в Білорусі, яке той зробив у розріз з обіцянками, що раніше давав Китаю, передають Патріоти України.
Російський диктатор в рамках переговорів з лідером КНР в Москві хотів заручитися підтримкою Сі Цзіньпіна, щоб "приморозити" конфлікт в Україні, але, не добившись свого, дістав свій "ядерний козир", пояснив Подоляк в ефірі з російською журналісткою Юлією Латиніною.
"Він проявив свою суб'єктність в тому сенсі, як сам це розуміє. Перше - він знову почав говорити про ядерну зброю, друге - він вирішив, що його "ефектна" заява про розміщення ядерної зброї в Білорусі всіх сильно залякає, третє - він показав, що в цій війні з ним говорити нема про що, тому що він буде постійно підвищувати ставки", - вказав він.
Подоляк вважає, що рішення дати ядерну зброю Білорусі, перш за все, пояснюється своєрідною внутрішньою істерикою з боку Путіна.
"Істерика - безсумнівно, афективна поведінка - безсумнівно, класичні клінічні ознаки неспроможності психіки у цієї людини на обличчя, і не тільки у нього, а у російської еліти", - вказав Подоляк.
Нагадаємо, що 20 березня лідер Китаю приїхав з візитом до Москви в рамках свого неформального візиту до російського лідера Володимира Путіна. Тоді в спільному комюніке, крім заяв про партнерство, сторони зафіксували, що "всі ядерні держави повинні утримуватися від розміщення ядерної зброї за кордоном".
А вже 25 березня російський диктатор в інтерв'ю місцевим ЗМІ заявив, що готовий передати Білорусі один ОТРК "Іскандер" - потенційний носій ядерної зброї. Це на думку деяких експертів поставило владу Китаю в незручне становище.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...