У Кремлі можуть готувати аж три змови проти Путіна: Політолог спрогнозував, хто займе місце президента та який регіон відокремиться

У Кремлі готуються три змови проти російського президента Володимира Путіна. Також відомо, яка доля може чекати на Росію після перевороту. Про це розповів політтехнолог та письменник Михайло Шейтельман для YouТube-каналу "Україна 24", передають Патріоти України.

Так, першою змовою є змова секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева, який має намір посадити в крісло Путіна свого сина. Другу - очолює заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко. Її можна назвати змовою технократів. Третя змова є найбільш вигідною для України - план олігархів щодо повалення Володимира Путіна.

Шейтельман припускає, що при зміні Путіна на сина Патрушева чи Кирієнка - на війні це не позначиться, вона триватиме у тому ж обсязі, а Україні доведеться надалі воювати і жертв буде не менше. Однак, війна скінчиться швидше, бо в Росії може все розвалитися.

Тоді як з олігархічним переворотом - для України це буде значно оптимістичніше і війна може вмить припинитися. "Змова призведе до того, що Росія різко зупинить війну і піде на спроби зближення із Заходом, домовленості і т. д. аж до того, що вони Крим нам віддадуть просто так, адже їм потрібно буде зробити величезний маневр, щоб їх пробачили всім. Всіх. І з усіх різко зняли санкції. Не через 10 років, а прямо зараз", - зазначив він.

Політолог зауважив, що російські олігархи не будуть робити жодних дій, доки не домовляться із Заходом. Також він переконаний, що переговори із Заходом у них йдуть з першого дня війни і у всіх є свої агенти впливу.

Шейтельман вважає, що якщо змова олігархів буде реалізована то ймовірно, що на місце Путіна поставлять главу Центробанку Ельвіру Набіулліну, адже політикум має формуватися з тих людей, які не потрапили під санкції. У такому разі Татарстан може вийти зі складу Росії. "Набіулліна гарна тим, що вона під санкціями лише в Канаді, а це питання, яке легко вирішується, до того ж у неї буде велика підтримка виборців у Татарстані. Це також є важливим фактором, адже існує великий ризик виходу цієї республіки зі складу РФ", - зауважив він.

На думку політолога, можуть спробувати реалізувати повалення Путіна два російських олігархи - Олег Дерипаска та Роман Абрамович, адже вони мають абсолютно іншу позицію, ніж президент РФ та його наближені. "Абрамович і Дерипаска - це два перші кандидати на те, щоб зробити якийсь олігархічний переворот, бо ці дві людини чудово працюють у команді. Я це сам спостерігав особисто: вони здатні домовитися між собою та об'єднати зусилля, коли їм це потрібно. Цим людям це дуже потрібно, тому що вони втратили через війну все... Їм, можливо, навіть більше є за що боротися, ніж Путіну. Бажання у них точно є", - наголосив він.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...