У Кремлі підгорає: Хакери влаштували атаку на сайт Європарламенту після визнання РФ державою-спонсором тероризму

Сайт Європейського парламенту зазнав потужної кібератаки. Це сталося після того, як організація ухвалила резолюцію про визнання Росії країною-спонсором тероризму, передають Патріоти України.

Про атаку повідомила голова Європарламенту Роберта Метсола у Twitter. За її словами, відповідальність за це вже взяло на себе "прокремлівське угруповання" хакерів.

"Європарламент перебуває під витонченою кібератакою. Відповідальність за те, що сталося, взяло на себе прокремлівське угруповання. Наші IT-фахівці опираються цьому і захищають наші системи. І це після того, як ми проголосили Росію державою-спонсором тероризму. Моя відповідь: слава Україні!" – написала вона.

Водночас головний прессекретар Європарламенту Жауме Дуч у Twitter зазначив, що на роботу сайту вплинув високий рівень зовнішнього мережевого трафіку.

"Ця подія має відношення до DDOS-атаки, тобто у відмові від обслуговування. Наші фахівці працюють над тим, щоб вирішити цю проблему якнайшвидше", – написав він.

Через деякий час Дуч повідомив, що сайт організації доступний, а атаку хакерів було усунуто. "DDOS-атака локалізована. Веб-сайт Європарламенту наразі повністю доступний. Служби ЄП продовжують стежити за ситуацією", – уточнив він.

Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

четвер, 1 червень 2023, 19:05

За словами Жозепа Борреля, станом на наразі держави Євросоюзу надали Україні 220 000 артилерійських боєприпасів і 1300 ракет. У четвер Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. . Європейська к...

Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

четвер, 1 червень 2023, 18:52

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, ар...