У Кремлі повно фанатів Гітлера, символ "Z" - не випадковість, - російський соціолог

У Росії при владі перебуває багато людей, які підтримують ідеологію німецького диктатора Адольфа Гітлера. Те, що відбувається зараз в РФ, повністю нагадує події 30-х років у Німеччині. Про це розповів російський соціолог Григорій Юдін в інтерв'ю Катерині Гордєєвій. На його думку, люди, що поширюють по всій країні свастики, роблять це усвідомлено, передають Патріоти України.

"Ті, хто поширює це все (свастики - ред.) по всій країні, вони точно знають, що це таке. Немає ніякого відсотка ймовірності, що це випадковість. Коли мені кілька місяців тому знайомий розповів, що з його контактів з людьми у владних структурах багато шанувальників Гітлера, я не повірив. Тепер я вірю. Важко в це повірити, але це абсолютно точно", - сказав Григорій Юдін.

Соціолог називає це "диверсією проти країни". Також він розповів про жахливу пропаганду, яка вже перейшла на новий рівень. Влада намагається "підім'яти" під себе людей скрізь - в університетах, школах, дитсадках.

"Це те, до чого їх вимагають приєднатися. Вони заповнюють тести, щоб зрозуміти, що зміст твоєї свідомості, твої погляди на історію вони збігаються з поглядами на історію оточуючих тебе і з тим поглядом, який пропонує держава, з тим поглядом, який пропонує лідер. Держава = лідер = народ", - додав Григорій Юдін.

Він зазначив, що Росія знаходиться на порозі небезпечного історичного моменту, але перехід ще не відбувся. Юдін орієнтувався на концерт в Лужниках, куди змусили прийти десятки тисяч бюджетників. Якби вони прийшли туди за власним бажанням, з метою підтримати ідеологію Путіна, це стало б показником переходу в цей "небезпечний період".

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...