У Кремлі повно фанатів Гітлера, символ "Z" - не випадковість, - російський соціолог

У Росії при владі перебуває багато людей, які підтримують ідеологію німецького диктатора Адольфа Гітлера. Те, що відбувається зараз в РФ, повністю нагадує події 30-х років у Німеччині. Про це розповів російський соціолог Григорій Юдін в інтерв'ю Катерині Гордєєвій. На його думку, люди, що поширюють по всій країні свастики, роблять це усвідомлено, передають Патріоти України.

"Ті, хто поширює це все (свастики - ред.) по всій країні, вони точно знають, що це таке. Немає ніякого відсотка ймовірності, що це випадковість. Коли мені кілька місяців тому знайомий розповів, що з його контактів з людьми у владних структурах багато шанувальників Гітлера, я не повірив. Тепер я вірю. Важко в це повірити, але це абсолютно точно", - сказав Григорій Юдін.

Соціолог називає це "диверсією проти країни". Також він розповів про жахливу пропаганду, яка вже перейшла на новий рівень. Влада намагається "підім'яти" під себе людей скрізь - в університетах, школах, дитсадках.

"Це те, до чого їх вимагають приєднатися. Вони заповнюють тести, щоб зрозуміти, що зміст твоєї свідомості, твої погляди на історію вони збігаються з поглядами на історію оточуючих тебе і з тим поглядом, який пропонує держава, з тим поглядом, який пропонує лідер. Держава = лідер = народ", - додав Григорій Юдін.

Він зазначив, що Росія знаходиться на порозі небезпечного історичного моменту, але перехід ще не відбувся. Юдін орієнтувався на концерт в Лужниках, куди змусили прийти десятки тисяч бюджетників. Якби вони прийшли туди за власним бажанням, з метою підтримати ідеологію Путіна, це стало б показником переходу в цей "небезпечний період".

У окупованому Донецьку загинув суддя-зрадник і так звана "депутатка ДНР" (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:14

У терористичній "ДНР" заявили, що загинув зрадник України Віктор Ісаєв, який обіймав посаду "судді" у так званому "військовому суді" псевдореспубліки, і так звана "депутатка народної ради" Марія Пирогова. Це нібито сталося під час обстрілу окупованого ...

Хотіли перемогу за три дні, але щось пішло не так: У Бєлгородській області формують загони тероборони

вівторок, 6 грудень 2022, 19:54

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив про створення загонів територіальної оборони чи самооборони. У своєму Telegram-каналі він повідомив, що йдеться нібито про кілька батальйонів, передають Патріоти України. "Формуємо кілька баталь...