У Кремлі прорахувалися, коли зробили ставку на танковий наступ, - Михайло Жирохов

Почавши повномасштабне військове вторгнення на територію незалежної України Росія прорахувалася, роблячи ставку на танковий наступ. Про це в інтерв'ю заявив військовий історик Михайло Жирохов, передають Патріоти України.

"Росіяни чомусь вважали, що танки – це основа наступу, адже у них є величезна кількість техніки та піхоти (армія РФ – це 2 мільйони військовослужбовців). Мовляв, кидаємо 300 танків і прориваємося до Києва. Тобто вони вважали, що за стандартами Другої світової вони підуть у наступ "ударним кулаком" - з танками попереду і піхотою позаду", - зазначив експерт.

За словами експерта, саме протитанкове озброєння допомогло ЗСУ зламати всі плани окупанта. "Однак якщо у 2014 році українська армія фактично не мала західної протитанкової зброї, РФ ще могла ефективно використовувати танки. А тепер якщо в українського піхотинця є західний гранатомет, він спокійно розстрілює той російський танк", - зазначив експерт.

Джерело: УНІАН

Польща зажадала пояснень від Росії через зняття її прапорів із меморіалу в Катині

субота, 25 червень 2022, 23:29

Віцеміністр закордонних справ Польщі Марцін Пшидач повідомив, що польський консул у Смоленську звернувся до російської влади з вимогою пояснень після того, як з меморіалу в Катині у Смоленській області було знято прапор Польщі. Про це повідомило "Польс...

"Вони не "найманці": В посольстві розповіли про роботу над звільненням британців

субота, 25 червень 2022, 23:15

Великобританія робить усе можливе для звільнення британців Шона Піннера й Ейдена Асліна, яких взяли у полон і засудили до страти в "ДНР". Про це Мелінда Сіммонс, пані посол Сполученого Королівства в Україні, розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти Укр...