
Почавши повномасштабне військове вторгнення на територію незалежної України Росія прорахувалася, роблячи ставку на танковий наступ. Про це в інтерв'ю заявив військовий історик Михайло Жирохов, передають Патріоти України.
"Росіяни чомусь вважали, що танки – це основа наступу, адже у них є величезна кількість техніки та піхоти (армія РФ – це 2 мільйони військовослужбовців). Мовляв, кидаємо 300 танків і прориваємося до Києва. Тобто вони вважали, що за стандартами Другої світової вони підуть у наступ "ударним кулаком" - з танками попереду і піхотою позаду", - зазначив експерт.
За словами експерта, саме протитанкове озброєння допомогло ЗСУ зламати всі плани окупанта. "Однак якщо у 2014 році українська армія фактично не мала західної протитанкової зброї, РФ ще могла ефективно використовувати танки. А тепер якщо в українського піхотинця є західний гранатомет, він спокійно розстрілює той російський танк", - зазначив експерт.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: