У Кремлі розглядають сценарій повноцінної мобілізації росіян на війну, - українська розвідка

У Кремлі розглядають сценарій оголошення повноцінної публічної мобілізації росіян на війну проти України. Це пов'язано з великими втратами окупантів на фронті. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі інформаційного марафону, передають Патріоти України.

Водночас він нагадав, що мобілізаційні заходи на території так званої Російської Федерації не припинялись. "Вони тривають. І попри те, що людина, схожа на Путіна, звітує про кількість добровольців, які поповнюють лави окупаційної армії, звичайно, це не так. Мобілізаційні заходи жорсткі і репресивні. Законодавство закручується з акцентом на примус до участі у Збройних силах РФ. І те, що ми сьогодні спостерігаємо - продовжується набір гарматного м'яса", - наголосив Юсов.

За його інформацією, в Росії щомісяця мобілізують кілька десятків тисяч осіб - більше 20 тисяч. "Розглядається сценарій повноцінної публічної мобілізаційної хвилі. З того, що ми зараз бачимо на лінії фронту, у бійню вводяться ті підрозділи, введення яких планувалося на пізню осінь або зиму. Тобто, втрати серед особового складу окупантів справді великі. І сценарії повноцінної, а не прихованої мобілізації, воєнно-політичним керівництвом держави-агресора розглядається", - сказав Юсов.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...