У Кремлі злякались? Шамана Габишева, який хотів "вигнати Путіна", відправили на примусове лікування

У Росії Якутський міський суд направив шамана Олександра Габишева, який збирався "вигнати" президента РФ Володимира Путіна, на примусове лікування. Про це повідомляє "МБХ медіа" з посиланням на адвоката Олексія Прянишникова, передають Патріоти України.

Адвокат також розповів, що до вступу рішення суду в силу шамана Габишева помістили під варту. Крім того, суд виніс окрему постанову щодо адвоката Габишева - Ольги Тимофєєвої за фразу "судилище, мені соромно брати участь в такому процесі" і за те, що встала з запізненням при вході судді в зал.

Звинувачення просило направити Габишева на примусове лікування в "спеціалізований психіатричний заклад з інтенсивним спостереженням". Адвокат пов’язував поспіх із розглядом справи з тим, що 27 липня закінчується шестимісячний термін утримання його підзахисного в психіатричному стаціонарі.

Олександр Габишев кілька разів збирався дійти до Москви. Вперше - навесні 2019 року він відправився пішки з Якутська. Але незабаром його затримали та відправили на психіатричну експертизу. На Габишева завели кримінальну справу про заклики до екстремізму й помістили до психлікарні, з якої його виписали в липні 2020 року. До цього в січні того ж року він заявляв про новий похід на Москву, але його затримали і помістили в психоневрологічний диспансер через два тижні після оголошення.

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...

"Путін діятиме в кадебешному стилі": Офіцер США оцінив ймовірність "лобової атаки" Росії проти України через НАТО

неділя, 24 жовтень 2021, 12:59

У Кремлі стурбовані перспективою зближення України з НАТО, але це їхня власна проблема. У РФ можуть вчинити нові кроки з протидії євроатлантичній інтеграції нашої країни, але в лобову атаку не підуть. Таку думку в ексклюзивному коментарі висловив капіт...