У Кремлі зрозуміли, що їх дурять: Москаль назвав причину загострення на Донбасі (відео)

Політик назвав затягуванням часу заяви представників української сторони в ТКГ щодо проведення виборів на окупованій території Донецької і Луганської областей.

В Кремлі пішли на загострення на Донбасі після того, як зрозуміли, що Україна тягне час і намагається їх обдурити. Про це у програмі Роксани Руно "Всьо по бєспрєдєлу Лайт" розповів екс-нардеп ВРУ 6 і 7 скликань, екс-голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

"Загострення на Донбасі було передбачуваним. ...Були домовленості про "всеосяжну" тишу взамін на те, що Україна буде готова до переговорів з представниками "ДНР" і "ЛНР" так, як хотіла Москва. Такий чисто придністровський сценарій. І на проведення виборів на окупованих територіях", - зазначив Москаль.

Політик назвав затягуванням часу заяви представників української сторони в ТКГ щодо проведення виборів на окупованій території Донецької і Луганської областей. "Фокін і Кравчук закидали суспільству різні дурниці, а потім сказали, що це особиста думка Фокіна. Хоча якщо людина займає таку посаду, в нього не має бути ніякої особистої думки", - наголосив Москаль.

Він звернув увагу, що українське суспільство на ці пропозиції української сторони в ТКГ щодо проведення виборів в ОРДЛО відреагувало негативно. "Всі побачили, що вони затягують час, Російська Федерація зрозуміла, що їх дурять - і як наслідок, пішло загострення на Донбасі", - пояснив Москаль.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...