У Кремля проблеми: Військовий оглядач пояснив, чому паузи між ракетними ударами РФ по Україні зростатимуть

Потужні ракетні удари країни-агресора, Росії, по Україні найближчим часом навряд чи припиняться. Але паузи між ними будуть і будуть зростати. Про це розповів військовий оглядач Олександр Коваленко передають Патріоти України.

На його думку, виробничий, відновлювальний і логістичний потенціал російської армії неухильно знижується. "Для подібного роду ударів, щоб вони мали якийсь ефект, необхідний елемент прориву протиповітряної оборони. Елемент прориву протиповітряної оборони обумовлений великою кількістю запускаються одиниць ракетного озброєння", - заявив експерт.

Як каже Коваленко, зараз мова йде про паузи в два тижні між ударами окупантів. Але скоро вони середньостатистично стануть в районі трьох тижнів. "Тобто, ця кількість в 70, 80, 90, 100 ракет протягом такого удару має бути запущена. Щоб накопичити таку кількість, відтворити, зняти зі зберігання, відновити, відправити на аеродром, розмістити на пускових майданчиках – це все займає [...] певний проміжок часу [...]. Тслі ми може зараз говорити про паузи між ударами в два тижні, то через якийсь період часу, це буде середньостатистично три тижні", - підсумував він.

Хто такий Олександр Коваленко

Коваленко Олександр закінчив Одеську Академію зв'язку. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір". Провідний експерт Українського Центру дослідження проблем безпеки. Український політичний і економічний блогер під ніком "Злий Одесит".

Нагадаємо, раніше офіцер ЗСУ Ігор Лапін говорив, що повторне наступ росіян з території Білорусі цілком реально. Воно може статися, коли війська РФ будуть істотно програвати Збройним силам України. "Я переконаний, що буде повторний наступ з Білорусі. Як тільки наші війська будуть звільняти великі міста, наприклад Херсон, це обов'язково станеться. Це ж стосується і Луганської та Донецької областей. Це потрібно росіянам, щоб відвернути увагу наших сил і розтягнути тили української армії", - сказав Лапін

Не тільки Путін може "грати м'язами": США перекинули есмінець з "Томагавками" на відстань удару по Криму і Ростову (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 20:28

Американський есмінець USS Nitze, оснащений "Томагавками", підійшов до входу в протоку Босфор і кинув якір біля узбережжя Стамбула перед запланованим заходом в порт на військовій-морській базі Гельджюк. Про це йдеться в Twitter 6-го флоту США, передают...

Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з "вагнерівцями", - українська розвідка

вівторок, 7 лютий 2023, 20:00

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Мін...