У Криму масово роздають повістки: Жителі півострова діляться між собою інструкцією, як здатися ЗСУ

Після початку часткової мобілізації в Росії повістки почали приходити й в Криму. Їх десятками роздають на підприємствах півострова. Про це повідомляє СтратКом ЗСУ, передають Патріоти України.

"Ви не уявляєте, що зараз відбувається у Криму, як вата рве на дупі волосся, кляне все на світі через могилізацію. Дуже багато повісток (десятками) вже надійшло на підприємства - заводи, хлібкомбінати тощо", - розповів підписник "СтратКому".

За його словами, росіяни вже складають легенди про HIMARS. "Мого знайомого "ватана" забрали. Всі розмови лише про мобілізацію. Вата вже складає байки і легенди про HIMARS та розказує, як "знайомий знайомого" сидить в Херсоні і кожного дня прощається з життям", - зазначає підписник.

Він додає, що росіяни один одному в чатах надсилають інструкції як здатися у полон ЗСУ."Окремо наголошується, що треба заявити українським військам, що ми (кримчани) - громадяни України. Сьогодні був свідком, як чоловік ледь не віддубасив жінку, яка казала, що треба йти воювати", - заявив чоловік.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...