У Криму окупанти істерять про удари ЗСУ по вкрадених ними "вежах Бойка"

Персонал спішно евокуюють. Повідомляють про постраждалих

Влада окупованого Росією Криму заявляє про удар українських військ по вкрадених в Україні бурових платформ Чорноморнафтогазу в північно-західній частині Чорного моря. Таку заяву у понеділок, 20 червня, зробив так званий голова Криму Сергій Аксьонов, передають Патріоти України.

За його словами, удару було завдано близько 8 ранку. Стверджується, що із 12 осіб на платформах врятовано 5, з них 3 поранено. Пошуки ще сімох продовжуються. В Україні жодної інформації про такі удари не повідомляли.

Нагадаємо, 16 грудня 2015 року Держприкордонслужба заявила про незаконне переміщення двох бурових установок Чорноморнафтогазу у Чорному морі. На початку січня 2016 року суд наклав арешт на плавучі бурові установки Петро Годованець та Україна, вкрадені Росією.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...