
Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомляє моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер, передають Патріоти України.
Перші повідомлення про вибухи почали надходити ввечері неділі з різних районів тимчасово окупованого півострова. Вибухи було чути в районі Армянська на півночі Криму. Також про гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони повідомляли жителі Феодосії, Севастополя та інших населених пунктів.
У Сімферополі також було чути вибухи. На додачу до цього, спостерігалися спалахи в районі Таврійської теплоелектростанції.
Згодом у соцмережах почала з'являтися інформація про перебої з електропостачанням. За словами місцевих жителів, світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого Криму.
Під час попередньої атаки 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень.
За наявними даними, на території станції можна побачити вигорілий резервуар, а також обгорілий і деформований фасад будівлі, розташованої поруч. У стіні головного корпусу зафіксовано пробоїну, яка, ймовірно, утворилася внаслідок удару безпілотника.
Поки що офіційної інформації про наслідки нічних вибухів від окупаційної влади Криму немає.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...