У Кулеби відповіли на протест МЗС Білорусі щодо авіаблокади з боку України

Не Україна створює проблеми у відносинах з Білоруссю, а навпаки - деструктивна політика білоруської влади. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у відповідь на ноту протесту білоруського посольства у зв’язку з ухваленням Україною рішення щодо припинення авіасполучення між Україною і Білоруссю, зазначають Патріоти України.

"Закриття авіасполучення з Білоруссю стало вимушеним, але вкрай необхідним кроком. Він має на меті ґарантування безпеки та захист українських громадян", - пояснив Ніколенко ухвалене Україною рішення.

За прикладом України з міркувань безпеки низка інших країн ухвалила аналогічні рішення, європейські авіакомпанії почали облітати білоруський авіаційний простір, додав речник МЗС.

За його словами, примусова посадка літака Ryanair в Мінську під надуманим приводом, фактично взяття в заручники пасажирів цивільного рейсу та підступний арешт журналіста Романа Протасевича довели відсутність "червоних ліній" та непередбачуваність подальших дій білоруської влади.

"Саме тому посольству Білорусі слід апелювати не до України, а до влади своєї країни, політика якої стала небезпечною для решти країн світу", - резюмував Ніколенко.

У ноті протесту посольства Білорусі зазначено, що білоруська сторона з подивом сприйняла рішення української сторони про припинення авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь через авіаційну подію, яка не має стосунку до України. Білоруські дипломати розраховують на скасування цього "обурливого" рішення.

З архіву ПУ. Хай записується у далекобійники - отримає звернення персонально: З Банкової відповіли Кадирову за Зеленського

субота, 24 липень 2021, 3:00

Заява голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі тієї новизни, яка вимагає обов'язкової офіційної реакції, перконують в Офісі президента України. Таку відповідь надали з Офісу президента агентству "Інтерфакс-Україна", зазначають П...

З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

субота, 24 липень 2021, 2:00

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала тел...