У кума дружини Медведчука теж проблеми? РНБО готує санкції проти нардепа Холодова за контрабанду

На п'ятничному засіданні РНБО розгляне введення санкцій проти нардепа від «Слуги народу», заступника голови податкового комітету ВРУ Андрія Холодова за контрабанду сигарет. Про це в Facebook повідомив політичний експерт Віктор Таран, посилаючись на отриману інсайдерську інформацію, передають Патріоти України.

Як пише політичний експерт, «слуги» вирішили продемонструвати суспільству, що готові боротися зі своїми, і нібито розглядають на роль «жертви» кандидатуру Холодова. Раніше журналісти «Схем», нагадав Таран, звинувачували його в причетності до масштабного тютюнового бізнесу і називали кумом дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко.

«На перший погляд, в світлі того, що РНБО продовжить розглядати справи контрабандистів, кандидатура Холодова не дивує», - вважає Віктор Таран.

Пославшись на відкриті джерела, політолог повідомив, що через мережу тютюнових кіосків Холодова Т-кіоск реалізують сигарети скандальної тютюнової фабрики з Жовтих Вод United Tabacco з підробленими акцизними марками.

«Правоохоронні органи давно підозрюють фабрику в контрабанді сигарет в Російську Федерацію через фірми-прокладки в ОАЕ та Іраку, а Холодова називають одним з сьогоднішніх власників United Tabacco з часткою в 20%. Запасаємося поп-корном і поспостерігаємо, чи вистачить у влади політичної волі накласти санкції на члена своєї ж партії», - повідомив Віктор Таран.

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...

З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...