
В окупованій українській Кирилівці на Запоріжжі "начальник Мелітопольської адміністрації" Андрій Сігута та псевдо-мерка Катерина Уманець провели збори місцевих власників баз відпочинку. Їх усіх зобов'язали підтвердити документально право на своє майно. Про це повідомило місцеве видання "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.
З наступного року у селищі розпочнеться націоналізація майна. Йдеться про котеджі на базах відпочинку, басейни, земельні ділянки тощо.Крім того, всіх підприємців зобов'язали зареєструватися в Центрі надання адмінпослуг (зараз – міграційна служба РФ) та відкрити рахунки в "МРБ Банку", причому безкоштовно це можна зробити лише до 1 липня.
На зборах підприємці поставили багато господарських запитань щодо води, комунальних послуг тощо, проте виразних відповідей від окупаційної влади не отримали. Водночас відповідь на запитання про відпочивальників викликала у присутніх сміх – Уманець на ходу вигадала фантастичну історію про те, що жителі Москви через Крим приїдуть на відпочинок до селища.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...