У курортній Кирилівці колаборанти хочуть "націоналізувати" бази відпочинку - чекають на туристів з Москви

В окупованій українській Кирилівці на Запоріжжі "начальник Мелітопольської адміністрації" Андрій Сігута та псевдо-мерка Катерина Уманець провели збори місцевих власників баз відпочинку. Їх усіх зобов'язали підтвердити документально право на своє майно. Про це повідомило місцеве видання "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.

З наступного року у селищі розпочнеться націоналізація майна. Йдеться про котеджі на базах відпочинку, басейни, земельні ділянки тощо.Крім того, всіх підприємців зобов'язали зареєструватися в Центрі надання адмінпослуг (зараз – міграційна служба РФ) та відкрити рахунки в "МРБ Банку", причому безкоштовно це можна зробити лише до 1 липня.

На зборах підприємці поставили багато господарських запитань щодо води, комунальних послуг тощо, проте виразних відповідей від окупаційної влади не отримали. Водночас відповідь на запитання про відпочивальників викликала у присутніх сміх – Уманець на ходу вигадала фантастичну історію про те, що жителі Москви через Крим приїдуть на відпочинок до селища.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...