
РосЗМІ повідомляють, що в Курській області РФ було чути вибухи. Повідомляться, що безпілотники атакували Дмитрівський і Желєзногорський райони, пошкоджено будинки та ЛЕП. Зокрема, про атаку у суботу, 16 грудня пише Telegram-канал Shot.
Так, у селі Крупець Дмитрівського району зафіксовано три прильоти безпілотників. За попередньою інформацією, у восьми будинках постраждали паркани, вікна, дахи. Також удару завдано в районі залізничного вокзалу міста Дмитрієва, внаслідок чого пошкоджено компресорну станцію.
У Залізногорському районі безпілотники пошкодили лінію електропередачі, що живить один з об'єктів Михайлівського ГЗК.
Курский губрнатор заявив, що це були українські безпілотники. За його словами, система ПВО збила чотири дрони.
За попередніми даними обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, серія вибухів пролунала в п'ятницю ввечері, 15 грудня, в російському Курську. Причина цього нібито полягає атаці безпілотників і в роботі систем протиповітряної оборони.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...