У Курську пошкоджено кілька бойових літаків Су-34 та знищено ЗРГК "Панцир": Стало відомо про потужні результати "бавовни" (фото)

У п'ятницю, 2 червня, у Курську було знищено ворожий ЗРГК "Панцир-С1". Крім того, внаслідок атаки ударними БПЛА по аеродрому"Східний" було пошкоджено кілька бойових літаків Су-34. Про це повідомляє Telegram-канал "Брати по зброї", передають Патріоти України.

Внаслідок мимовільного вистрілювання із ЗРГК "Панцир-С1" було пошкоджено кілька будинків.

"2 червня 2023 року під час нічної атаки ударними БПЛА по аеродрому "Східний" у Курську кілька бойових літаків Су-34 було пошкоджено, а ЗРГК "Панцир-С1" повністю знищено", – йдеться у повідомленні.

Точна інформація щодо кількості літаків ще перевіряється. Також у джерелі заявляють, що із ЗРГК "Панцир-С1" мимоволі вилітали боєприпаси, внаслідок чого кілька житлових будинків у Курську було пошкоджено.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...