"У КВК він би такої дурі не ніс!": Масляков накинувся з критикою на Зеленського через заяву про війну із Росією

Глава Міжнародного Союзу КВК Олександр Масляков не втримався і прокоментував останні заяви українського президента Володимира Зеленського про війну з Росією, передають Патріоти України.

У розмові із журналістами Комсомольської правди, Масляков зізнався, що не очікував такого від колишнього гравця КВК, і він вважає президента України Зеленського "просто маріонеткою". За словами Маслякова, в Зеленському він більше не бачить популярного гравця КВК. Потрібно зазначити, що довгі роки Зеленський виступав в КВК за команду «95 квартал», яка представляла Кривий Ріг. Президент КВК підкреслив, що Зеленський став "типу маріонетки", і вже не хочеться проводити ніякі аналогії між його заявами і жартами, які звучали від нього за часів КВК.

На думку Маслякова, багато гумористів свого часу невдало жартували, але у випадку з Зеленським це вже зовсім інше. «Якби це були відгуки від КВК, то такої дурі б він не ніс», - зазначив Масляков. Також він додав, що взагалі виключає будь-який варіант, при якому Зеленський зміг би повернутися в КВК і представляти свою команду. Таким чином Масляков дав зрозуміти, що більше не має наміру підтримувати жодних стосунків з президентом України і відноситься до нього вкрай негативно. Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що допускає повномасштабну війну між Росією і Україною.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...