"У КВК він би такої дурі не ніс!": Масляков накинувся з критикою на Зеленського через заяву про війну із Росією

Глава Міжнародного Союзу КВК Олександр Масляков не втримався і прокоментував останні заяви українського президента Володимира Зеленського про війну з Росією, передають Патріоти України.

У розмові із журналістами Комсомольської правди, Масляков зізнався, що не очікував такого від колишнього гравця КВК, і він вважає президента України Зеленського "просто маріонеткою". За словами Маслякова, в Зеленському він більше не бачить популярного гравця КВК. Потрібно зазначити, що довгі роки Зеленський виступав в КВК за команду «95 квартал», яка представляла Кривий Ріг. Президент КВК підкреслив, що Зеленський став "типу маріонетки", і вже не хочеться проводити ніякі аналогії між його заявами і жартами, які звучали від нього за часів КВК.

На думку Маслякова, багато гумористів свого часу невдало жартували, але у випадку з Зеленським це вже зовсім інше. «Якби це були відгуки від КВК, то такої дурі б він не ніс», - зазначив Масляков. Також він додав, що взагалі виключає будь-який варіант, при якому Зеленський зміг би повернутися в КВК і представляти свою команду. Таким чином Масляков дав зрозуміти, що більше не має наміру підтримувати жодних стосунків з президентом України і відноситься до нього вкрай негативно. Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що допускає повномасштабну війну між Росією і Україною.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...