
У Києві у четвер, 4 травня, під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Виявилось, що ППО збила БпЛА Bayraktar TB2, який втратив керування. Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ, передають Патріоти України.
"4 травня близько 20 години у Київської області, під час планового польоту, втратив керування БпЛА Bayraktar TB2. Оскільки неконтрольоване перебування БпЛА у небі столиці могло привести до небажаних наслідків, було прийнято рішення про застосування розрахунків мобільних вогневих груп", - йдеться у повідомленні.
У Повітряних силах ЗСУ зазначили, що техніка вийшла з ладу, а тому було прийнято рішення її знищити. "Шкода, але це техніка, і такі випадки трапляються. Імовірно йдеться про технічну несправність, причини встановлюються. Внаслідок бойової роботи та падіння уламків БпЛА жертв та постраждалих немає", - додали у ЗСУ.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...