У Києві репетирують ходу до Дня Незалежності (пряма відеотрансляція)

Другу репетицію святкових заходів можна буде спостерігати на Майдані 23 серпня.

У четвер, 22 серпня, в Києві проходить генеральна репетиція святкових заходів до Дня Незалежності України. Онлайн відеотрансляція доступна в Facebook, передають Патріоти України.

Замість військового параду в цьому році заплановано ходу. За словами глави Офісу президента Андрія Богдана, вона покликана покласти початок новій традиції вшанування тих, ким пишаються українці.

Хрещатиком повинні пройти представники різних родів військ Збройних сил України та ветерани антитерористичної операції на Донбасі. Крім того, в ході візьмуть участь медики, спортсмени, вчителі, дипломати і волонтери.

"Всюди вибухи і дим": Бомбардувальники Росії провели масовану атаку після бійні в Ідлібі (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 15:57

Літаки Повітряно-космічних сил Росії провели масовану атаку після бійні в Ідлібі. Відео ударів опублікував у своєму Twitter-акаунті військовий аналітик Бабак Тагвей, передають Патріоти України. За його словами, в повітрі знаходяться бомбардувальники Су...

Хіти тижня. "Капитулянтство Зеленского побудило Кремль нанести по Украине болезненный и унизительный удар", - Стельмах

п’ятниця, 28 лютий 2020, 15:30

"Кремль нанес Офису президента Украины болезненный и унизительный удар именно в том момент, когда президент Украины Владимир Зеленский и партия "Слуга народа" серьезно увязли в собственных "мирных инициативах". Дискуссии по поводу возможности продавать...