МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня.

Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ".

З її слів, Пекін поки не має будь-якої інформації з цього приводу.

"На даний момент я не можу надати інформацію з цього питання", - сказала Мао.

Представниця МЗС КНР заявила, мовляв, країна займає об’єктивну позицію щодо врегулювання "української кризи", а тому підтримує будь-які зусилля, що сприятимуть мирному вирішенню.

"Китай підтримує своєчасне скликання міжнародної мирної конференції, визнаної і Україною, і Росією, з рівноправною участю всіх сторін та об’єктивним обговоренням усіх мирних ініціатив", - наголосила китайська дипломатка.

Віцепрем'єрка Швеції розповіла про зустріч з українським військовим, який втратив ноги

неділя, 16 червень 2024, 17:03

Віцепрем'єрка Швеції Ебба Буш під час саміту миру в Швейцарії згадала свою розмову з українським військовослужбовцем, передають Патріоти України. "Я ніколи, ніколи не забуду слова молодого українського солдата, з яким мені довелося зустрітися в Києві. ...

"Зеленському варто розглянути пропозиції Путіна": Пєсков заявив, що військові обставини для Києва погіршуються

неділя, 16 червень 2024, 16:30

Рупор Кремля Дмитро Пєсков заявив, що “військові обставини для Києва погіршуються”. Це він сказав на тлі саміту у Швейцарії. У РФ вкотре нагадали, що хочуть перемовин з Україною, проте з урахуванням “легітимної фіксації їх результатів”. Про це з посила...