Китай очікує на такі домовленості із врегулювання «української кризи» (так у КНР називають війну Росії проти України – ред.), які дозволять забезпечити стійкий і довгостроковий мир в Україні. Про це на брифінгу заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь, передають Патріоти України.
«Китай підтримує всі зусилля, направлені на мирне розв’язання «кризи», і з нетерпінням очікує від сторін рішень, які дозволять забезпечити стійкий і тривалий мир в Україні, а також враховуватимуть взаємні занепокоєння всіх сторін», - сказав Лінь, коментуючи зустріч Президентів України та США Володимира Зеленського і Дональда Трампа 28 лютого.
Речник зовнішньополітичного відомства зазначив, що позиція Китаю щодо «української кризи» завжди залишалася послідовною та чіткою.
«Китай і надалі твердо підтримуватиме мирні переговори, відстоюватиме об’єктивну та справедливу позицію і продовжуватиме відігравати конструктивну роль у просуванні політичного врегулювання «кризи», - сказав дипломат.
Як повідомлялося, Китай декларує нейтралітет щодо російсько-української війни і закликає Київ та Москву до припинення бойових дій та переговорів зі спірних питань. До середини минулого року Пекін намагався бути посередником у врегулюванні й направляв спецпредставника уряду Лі Хуея до ЄС, України та Росії з кількома місіями пошуку шляхів припинення війни.
Проте всі поїздки китайського дипломата завершились безрезультатно, у першу чергу через постійне продовження країною-агресором Росією наступальних зусиль на фронті та розширення Москвою зони бойових дій, що унеможливлювало будь-яку зупинку бойових дій.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив про свої "хороші зв'язки" і "хімію" із президентом США Дональдом Трампом. Про це він сказав в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung, яке опублікували 27 червня, передають Патріоти України. За його словами, після їх зустрічі...
Опитування у Польщі засвідчило, що 46% респондентів хотіли б скорочення чи припинення військової допомоги Україні, передають Патріоти України. 46% респондентів вважають, що Польщі слід призупинити чи скоротити військову допомогу Україні. Причинами для ...