У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й завдати удару по військових об'єктах ворога на будь-якій захопленій своїй території, передають Патріоти України.

Зазначимо, що українська влада та військове командування офіційно не підтвердили, що ЗСУ можуть бути причетні до вибухів 9 серпня. Проте видання вказує на прецедентність такого випадку, наголошуючи на черговій поразці для Кремля.

"Авіаційна техніка на аеродромі не пошкоджена", – такою була немислима заява російської армії щодо атаки на військову базу ВПС РФ у вівторок. Але супутникові знімки, зроблені увечері середи показують: це не так", – йдеться у матеріалі.

Журналісти нагадали, що щонайменше 11 російських літаків було частково або повністю знищено, враховуючи бойові бомбардувальники Су-24 й винищувачі Су-30. А від численних будівель, складів боєприпасів і навіть особистих автомобілів і квартир солдатів армії РФ "залишився лише металобрухт або вони лежать у руїнах".

Крім того, чітко видно щонайменше три ударні вирви діаметром 20 метрів від застосованої зброї, що також робить предметом для жартів російську версію "нещасного випадку з боєприпасами" на аеродромі. По трьох інших позиціях, віддалених від цих кратерів, також було завдано точних ударів. Так, вважають розслідувачі, було не менше шести вибухів у різних місцях бази.

"Стає зрозуміло, що не тільки російські військово-повітряні сили зазнали найбільшої поразки, але й путінський режим зазнав найтяжчої поразки на пропагандистському фронті. Десятки тисяч росіян бачили великі вибухи на військовому аеродромі "Саки", знімали на відео дим, а потім втікали назад у Росію. Знаючи, що їхній власний уряд не може ні захистити їх, ні розповісти їм правду про їхню вразливість на окупованих територіях України", – підкреслили в Bild.

Там додали, що навіть росіяни, які переїхали до Криму з 2014 року, тепер мають зрозуміти, що вони ухвалили вкрай небезпечне рішення, а Україна ніколи не відмовиться від своєї території. Атаку видання називає "попереджувальним пострілом" у прямому розумінні цього слова по Кримському мосту, який особисто відкрив російський диктатор Путін у 2018 році.

На думку аналітиків, із психологічного погляду ця атака має стати маяком не тільки для російського чи проросійського населення Криму, а й для 50 000 військових РФ, дислокованих на півострові. Після "бавовни" вони мають розуміти, що їхня система ППО не може зрівнятися з новою західною зброєю України.

"Залишається питання, як Москва відреагує на напад. Російську громадськість продовжують обманювати, переконуючи, що ніякої атаки не було і що все гаразд. Опустілі пляжі в Криму і затори, що розтягнулися на кілометри в бік РФ, говорять про протилежне. Але якщо правда все ж пройде цензуру і потрапить у росЗМІ, найімовірніше, будуть чутні заклики до відплати. Адже вже після нападу на "Саки" стало зрозуміло, що РФ не тільки не може перемогти у цій війні, а й що Україна завдаватиме агресору дедалі більше тяжких втрат, які, ймовірно, вплинуть у військовому та психологічному плані на досі закрите путінське суспільство", – підсумували в Bild.

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...