Заявили, що в Х**ла є варіанти: У Лаврова після провальної зустрічі з НАТО шантажують Україну "тяжким сюжетом"

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков стверджує, що російському главі Володимиру Путіну радять "варіанти", які нібито примусять Україну виконувати "Мінські угоди". Про це він заявив в ефірі пропагандистського RTVI в інтерв’ю Тіні Канделакі, зазначають Патріоти України.

Рябков стверджує, що поведінку керівництва України нібито не можна передбачити, тому у Москві розглядають різні варіанти дій в ескалації на російсько-українському прикордонні. Дипломат додав, що дехто з оточення Путіна радить "покінчити" з питанням України, уточнивши, що йдеться про "тяжкий сюжет".

В Росії поскаржилися на "непробивну позицію" НАТО і США щодо "гарантій безпеки""У голови Києва можуть прийти взагалі немислимі речі. Треба покінчити з цим, треба повернути Україну реально до виконання Мінського комплексу заходів.

Що стосується потенційної реакції з нашого боку… Президенту військові спеціалісти постійно пропонують варіанти на випадок погіршення ситуації. Це тяжкий сюжет. І в публічному просторі він не має ні в якому разі світитися, оскільки це вже саме по собі розкачування ситуації", - заявив Рябков. При цьому у МЗС Росії переконують, що вони нібито покликані вирішити ситуацію "дипломатичним шляхом".

Двоє росіян втекли на човні з Чукотки на Аляску, ховаючись від мобілізації

четвер, 6 жовтень 2022, 23:51

Двоє жителів Чукотського автономного округу РФ, що тікали від мобілізації, на човні припливли на Аляску. Про це повідомляє "Голос Америки", передають Патріоти України. Жителі містечка Гамбелл на острові Святого Лаврентія у штаті Аляска виявили біля бер...

"Скрытно отвёл войска из Лимана": РосЗМІ розхвалили генерала РФ, який "обдурив" ЗСУ (скріншоти)

четвер, 6 жовтень 2022, 23:42

Про якусь обманну "спецоперацію" повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.