У Литві відбулася секретна конференція: Розглянули сценарії шляху РФ без Путіна, - ЗМІ

У Литві пройшла секретна конференція, на якій обговорили шлях Росії після того, як Путін втратить владу. Про це пише Bild, передають Патріоти України.

На зустріч приїхали близько 70 учасників - колишні провідні політики, експерти, журналісти та правозахисники, в тому числі росіяни, які давно живуть за кордоном.

Кореспондент Bild відвідав цей захід, який організував міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс. На закритому форумі учасники не стримувалися у висловлюваннях. "Путін приніс в Росію путінізм так само, як Гітлер зробив нацизм соціально прийнятним у Німеччині. Ось чому сьогодні до рейху Путіна потрібно ставитися, як до німецького рейху в роки війни з 1939 по 1945 рік. Німців пригнічував Гітлер, так само, як росіян пригнічує Путін, але обидва народи дозволили це своїм тиранам", – сказав один учасник із Санкт-Петербурга.

"Путін вважає, що росіяни етнічно вищі за українців, тому він має право відбирати в українців оселі та підпорядковувати їх. Необхідна "депутінізація" Росії якомога швидше", - сказав інший учасник. "Русский мир" - це расистська ідеологія, люди на Заході цього не усвідомлюють", - зауважив один зі спікерів конференції.

На конференції розглянули три можливі сценарії "депутінізації". Найоптимістичніший сценарій: "Росія стане великою Україною". Режим Путіна зазнає краху, у РФ проведуть демократичні вибори й країна стане розвиватися. Росія стане демократичною як і Україна, але цей варіант малоймовірний.

Сценарій другий: Відбудеться переворот у Кремлі, коли генерали армії та інші силовики повалять Путіна. Новий режим, за припущеннями учасників конференції, обере менш агресивну зовнішню політику. "Будь-які зміни – це крок вперед у нинішній ситуації", – підсумував спікер дискусії.

Сценарій третій: Росіяни масово почнуть бунтувати, це призведе до громадянської війни всередині РФ і велика держава розпадеться на декілька інших республік. Учасники конференції назвали цей варіант "жахливим". "Повстання знизу" спровокує вуличні бої і буде зовсім незрозуміла доля Росії. А це небезпечно, враховуючи, що не можна допустити, щоб ядерна зброя потрапила в руки терористичних організацій.

Німеччина передала для ЗСУ ще "стаю" своїх "Гепардів"

середа, 10 серпень 2022, 22:41

Офіційний Берлін планує передати Збройним силам України ще 18 таких установок, вкрай необхідних для наступальних операцій для протидії російським штурмовикам. ФРН передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard. Таким чином на озброєнні З...

"Спиш, а тут й***ний вибух, вікна навиліт": Цаплієнко поділився відео із розповіддю очевидця останніх подій в Криму

середа, 10 серпень 2022, 22:28

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію "влади" про "підрив на складі боєприпасів", оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок...