
У тимчасово окупований Маріуполь зайшли додаткові підрозділи "кадирівців", яких розміщено на території колишнього рибоконсервного заводу. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"Додаткові підрозділи "кадирівців" зайшли в місто. Розміщено на території колишнього рибоконсервного заводу (старий причал) до 500 нелюдей. Концентрація росгвардії зростає. У підсумку - нова хвиля репортажів від пропагандистів про щоденні "затримання партизан", - зазначив він.
Також, за його словами, задля підвищення безпеки та ускладнення фіксування військового переміщення в Маріуполі окупанти почали застосовувати тактику супроводу підрозділами росгвардії. "Мета - виявлення та затримання наших громадян", - пояснив радник мера.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...