
У захопленому Мелітополі Запорізької області в понеділок, 29 серпня, після першої години ночі звучали вибухи й було чути автоматні черги. Супротивники в страху розбігалися і терміново покинули госпіталь, про це повідомляє Telegram-канал "Риа-Мелитополь", передають Патріоти України.
"Вночі рашисти цілилися в безпілотник ЗСУ, який був скоригований по ворожих базах. Після того, як завершилася стрілянина, окупанти поспіхом стали залишати медмістечко. Виїхали всі з госпіталю, немає нікого вже і на шлагбаумі", - наголошується у повідомленні. За даними журналістів, загарбники які їхали, говорили, що перед "референдумом" армія України може щоночі бомбити їхні позиції, тому в госпіталі лишатися небезпечно.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: