У Мелітополі м'ясокомбінат забитий трупами окупантів, - ГУР Міноборони

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "адміністрація" окупантів шукає додаткові морозильні камери та промислові холодильники для зберігання тіл вбитих російських військових. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

Там зазначили, що міський м’ясокомбінат, який переобладнали в морг, вже заповнений тілами вбитих окупантів і не може більше приймати "вантаж 200".

"6 червня російські військові приїхали до ТОВ "Арон-М" (Мелітополь, вул. Ломоносова, 370) та вивчили його холодильні камери. Обладнання було визнано придатним для переобладнання в морг. Керівництву компанії було повідомлено про "рішення щодо тимчасового їх використання на безоплатній основі для зберігання тіл загиблих військовослужбовців", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі в Мелітополь активно завозяться трупи окупантів, які загинули під час боїв на напрямку Пологи-Гуляйполе. "Ці події пов’язані з великими втратами окупантів у живій силі. Окрім того, тривале зберігання тіл вбитих пов’язано з намірами російського керівництва приховати реальні масштаби втрат від російського електорату. Тому, практикується так зване "дозоване" відправлення тіл в РФ і максимальне розтягнення цього процесу в часі", - пояснили в розвідці.

Шольца знов беруть в оборот: Танків та літаків мало: Німеччині запропонували передати Україні підводний човен

неділя, 29 січень 2023, 17:22

Колишній український посол у Німеччині Андрій Мельник, який раніше закликав Берлін передати Україні винищувачі, запропонував також відправити в Україну один з німецьких підводних човнів, передають Патріоти України. «Німеччина (ThyssenKrupp) виробляє од...

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...