
Попри те, що Мелітополь на Запоріжжі залишається під тимчасовою окупацією військ РФ, в ньому продовжують помирати російські солдати. Припускають, що загарбників у місті почали "ловити" нічні патрулі, передають Патріоти України.
Тіла військових путінської армії звідти везуть на батьківщину із пораненнями різних типів. Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live".
За його словами, українська розвідка встановила, що в період від 20 березня по 12 квітня в окупованому Мелітополі за дивних обставин померли більше 70 російських військовослужбовців.
Зазвичай, у окупантів виявляли вогнепальні та ножові поранення. "Тобто, хтось там ловить нічні патрулі", – пояснив Арестович. На його переконання, якщо вже дані подає Головне управління розвідки України, то це не само собою відбувається в місті.
"Росіянам не варто було нічого іншого й очікувати: якщо вже прийшли, то отримуйте", – наголосив Арестович.
Раніше ГУР Міноборони України інформувало, що невідомі патріоти "полюють" на окупантів у Мелітополі, зокрема вночі, коли загарбники йдуть на патрулювання під час комендантської години.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...