У Мелітополі окупанти влаштували катівню поряд зі службою видачі паспортів РФ і завезли "військову поліцію"

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські воєнні злочинці влаштували катівню поряд зі службою видачі паспортів РФ. А на вулицях міста часто з'являються автомобілі "військової поліції", співробітники якої, зокрема, влаштовують фільтрацію на блокпостах, передають Патріоти України.

Також вони супроводжують колони військової техніки противника й автобуси, де перевозять солдатів. Про те, що відбувається в місті, 20 березня розповів Telegram-канал "РІА-Мелітополь".

Російські документи українським мешканцям загарбники незаконно видають у районі ділового кварталу на вулиці Чернишевського. Там у будинках колишніх адмінцентрів розміщується так звана "міграційна служба", перекрито рух.

"У двох кроках від місця видачі російських паспортів у будівлі колишнього шостого відділку розташоване р**истське гестапо, де в катівнях утримують і катують підозрюваних у "терактах" мелітопольців", – сказано в повідомленні.

Рідним людей, які потрапили до катівень, не кажуть, де саме перебуває близька людина. Через 2-3 місяці бранцям зазвичай продовжують термін "арешту". Усіх, кому необхідно пройти у бік "міграційної служби", російські військові обшукують – навіть перевіряють жіночі сумочки.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...