У Мелітополі партизани знищили високопоставлених окупантів, - ЗМІ

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області вчора, 16 травня, виявили два трупи. За даними ЗМІ, це можуть бути "високопоставлені" окупанти, а до їхньої смерті, ймовірно, причетні місцеві партизани. Про це пише "РИА Мелитополь", передають Патріоти України.

Як пише видання, це сталося в районі теплотраси будинку №52 на вул. Героїв України. Туди приїхали представники колаборантів, "міліціонери" та козаки. Згодом із місця вбивства відвезли два трупи в пластикових пакетах.

"Є інформація, що "народні месники" допомогли відправитися на той світ двом рашистам високого рангу. Окупаційна влада, ясна річ, 'не рекламують' цей випадок. Пропагандистські ЗМІ Путіна як в рот води набрали", - пише видання.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...