"У мене брат біля президента. Всім ж*па!": Нові цікаві подробиці скандалу довкола Дениса Єрмака

Між Дмитром Штаньком, Сергієм Шумським та Денисом Єрмаком нібито відбулася зустріч, на якій вони просили брата голови ОП повернути гроші, але він заявив, що ніяких грошей не брав.

Сергій Шумський та Дмитро Штанько. Фото: скріншот з відео.

Учасники скандалу з братом глави Офісу президента Денисом Єрмаком заявили, що посварилися з ним через те, що він не заплатив їм гроші, які брав за сприяння в призначенні на державні посади. Про це самі учасники, Сергій Шумський та Дмитро Штанько, розповіли в інтерв'ю "Бабелю", передають Патріоти України.

За словами Штанька, перші конфлікти стали виникати в вересні 2019 року. "До мене почали звертатися люди, мовляв, гроші заплатили, а нічого не рухається", – пояснив він. Тоді Шумський запропонував Єрмаку створити громадську організацію і вести свою діяльність через неї.

"Відкриваємо в перших числах жовтня. Проводимо установчі збори. Голова – Денис Єрмак. Обрали. І тут він починає зникати з радарів, ігнорує дзвінки. Зустрічі раз на тиждень у кращому разі. Кажу: "Денисе, що відбувається?" Пояснює, що дуже зайнятий. Каже: "Треба почекати до лютого 2020 року. Ось Андрій (Єрмак), обійме топ-посаду". (Був) ще жовтень-листопад (2019 року). Нехай люди чекають. Але дехто не захотів чекати. Почали обурюватися. Просили повернути гроші. І тоді він нам заявив: "Які гроші? Я у вас нічого не брав", – розповів Шумський.

Пізніше, за словами Шумського, Єрмак порадив йому "відійти від Штанька". "Мовляв, ми нічого не брали, нехай Діма сам розбирається, нехай його порвуть", — пояснив він. При цьому, як стверджує Шумський, Єрмак перелічив людей, у яких взяв 15 "вірчих грамот" — внесків, по $15 тисяч кожний.

Тоді ж між Штаньком, Шумським та Єрмаком відбулася зустріч, на якій вони просили брата голови ОП повернути гроші. "Він (Денис) дуже не хотів (зустрічатися). А на зустрічі заявив: "Хто ви такі і чому ви на мене наїхали?" Кажу: "Денисе, гроші бралися?" Відповідає: "Я взагалі нічого не знаю. Розбирайтеся самі. У мене брат біля президента, вам усім жопа", — розповів Шумський.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...