"У мене є папірець, що він клінічний ід**т - нехай тепер доводить": Арахамія звинуватив Мосійчука у брехні

Глава фракції "Слуга народу" спростував інформацію про те, що у нього є громадянство іншої країни.
Давид Арахамія. Фото: Акценти.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запевняє, що заява Ігоря Мосійчука про наявність у нього подвійного громадянства - це бездоказові звинувачення, які необхідно підтвердити. Також Арахамія стверджує, що якщо у Мосійчука є прямі докази, то нехай покаже це громадськості, інформують Патріоти України з посиланням на його заяву.

Так Арахамія спростував інформацію про те, що у нього є громадянство іншої країни і запевнив, що Мосійчук повинен підкріпити свої звинувачення хоч чимось, перш ніж стверджувати щось. Він запевнив, що Мосійчук після вильоту з Парламенту вирішив заробити собі популярності, з цієї причини розпускає фейки, які нічим не підтверджені. Арахамія також пояснив, що не знає про те, чи є у Тимофія Милованова "US person" в США, але нагадав, що той працював в Штатах і в даному документі немає нічого критичного.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...