"У мене є сім’я, діти": Зеленський відповів на питання з приводу Омана (відео)

За словами президента, у нього дійсно був план багатьох зустрічей на державному рівні.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що його поїзда до Оману була винятково приватною і фінансувалася за сімейний рахунок. Ситуацію ж довкола цього, яка переросла в скандал, він назвав "хайпом", який розкручують навмисно. Така відповідь прозвучала від нього на прес-конференції 20 травня, передають Патріоти України.

"У мене є сім’я, діти, які полетіли в Оман просто на відпочинок. Вони мали таку можливість і право на це. І в цьому немає секрету", – сказав він.

За словами Зеленського, у нього дійсно був план багатьох зустрічей на державному рівні. Водночас в Омані на той час не було навіть посла, а султан, наголосив він, був у складному становищі.

"Як порядна і гідна людина, я розумів, що не буду використовувати державний літак, щоб полетіти навіть на зустріч із людиною, яка керує Оманом. [Поговорили] про наші плани на майбутнє, призначення посла, розмір інвестицій і наші відносини, яких не існує", – розповів президент, додавши, що співрозмовником був представник оманської влади.

Президент підкреслив, що полетів туди до своєї сім’ї, яка проплатила номер у готелі, де він пробув три доби. Але після звістки про трагедію з українським літаком в Ірані швидко, наскільки зміг, повернувся до України.

"Я не повинен говорити про свою приватну поїздку. Я не брав своїх помічників і міністра закордонних справ. Полетів, зустрівся, ми обговорили важливі речі. Ця людина зараз – голова країни Оман… Завтра я можу полетіти в Одесу. Мені здається, що це мої приватні речі, і я так живу", – підсумував Зеленський.

Насамкінець він попросив не чіпати в таких ситуаціях його дітей і соціальні проєкти дружини, які не несуть нічого, крім добра.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Демократія, б**дь. Він говорить про 90 днів без бойових втрат та що врятував українців від пандемії," - Дмитро Ярош

субота, 31 жовтень 2020, 19:00

"Збройні Сили будь-якої держави, як і інші силові структури, існують для того, щоб захищати незалежність, державний суверенітет, територіальну цілісність, права і свободи громадян. Обов’язком будь-якого Громадянина є відстоювати свої права і свободи, а...

Син нардепки Королевської виграв вибори в Краматорську

субота, 31 жовтень 2020, 18:55

Ростислав Солод народився 2001 році, освіта загальна середня, тимчасово не працює. Краматорська міська територіальна виборча комісія затвердила постанову з результатами виборів депутатів міської ради. Як повідомляє Kramatorsk Post, за списком партії "О...