"У мене немає секретів": Зеленський розповів про зустріч із Тупицьким

Президент України Володимир Зеленський повідомив у інтерв'ю телеканалу "1+1", опублікованому 24 червня, що зустрічався з нині усуненим головою Конституційного Суду України (КСУ) Олександром Тупицьким, передають Патріоти України.

"Так, я зустрічався, у мене немає секретів. Я пояснював пану Тупицькому особисто. Я йому сказав, що я не можу впливати на суд, але ви просили про зустріч зі мною, тож про вплив на суд ви навіть не можете говорити. Він попросив", – сказав президент.

За його словами, під час спілкування було порушено "багато питань". "З цими питаннями можна десь погоджуватися, можна говорити, що це неідеальні законопроєкти (які стосуються роботи КСУ. – ред.), але одна справа змінювати ті чи інші законопроєкти, змінювати якимись правками, додатками, але не руйнувати повністю систему. Він не зрозумів мене і зробив те, що він зробив. Ось і все. Тому що його суб’єктизували, я вважаю, різними фінансовими важелями різні групи, зокрема політичні та бізнесові, які супроводжують досі його життя і роботу", – заявив Зеленський.

Він пояснив, що не втручався в роботу Конституційного Суду, а заблокував ті його дії, які вважає неправомірними. "Не тільки я, а рішенням РНБО. Усе ж таки не я один, а моїм підписом я ввів у дію", – підкреслив Зеленський. Він зазначив, що рішення Ради нацбезпеки й оборони було необхідним, щоб "заблокувати руйнування всіх антикорупційних реформ, реформу землі й питання мов".

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...