
З 24 лютого Росія по-варварськи перетворювала красивий та успішний Маріуполь на руїни, а також вбивала його мирних мешканців. 8-річний маріуполець розповів про свої недитячі емоції у щоденнику. Кілька сторінок з дитячого рукопису оприлюднив маріупольський художник та актор Євген Сосновський. Він зазначив, що хлопчик пережив справжнє пекло, передають Патріоти України.
Юний маріуполець зазначає, що йому – 8 років, сестрі – 15, а мамі – 38 і вона потребує перев'язок. Його розповідь про буденні речі такі, як сон, читання, перериваються страшними повідомленнями.
"Ще у мене помер дідусь. У мене – рана на спині, здерта шкіра. У сестри – поранення голови. У мами – видерте "м'ясо на руці" та рана на нозі", – розповідає хлопчик.
Переживаючи найстрашніше у своєму житті, він таки шукає щось добре та світле. Так, пише про свою нову подругу Віку, у якої – гарні батьки. Дитина радіє, що у неї незабаром день народження і що бабуся повернулась, коли ходила по воду.
Найбільше болю – на останній сторінці. Там кульковою ручкою намальовані страшні і зовсім недитячі зображення: люди, які лежать на підлозі, а також зруйновані будинки. Усе, що втратили маріупольці, – з четверга, 24 лютого. "У мене померли 2 собаки, бабуся Галя і улюблене місто Маріуполь", – дитячою рукою виведене моторошне речення.



Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....