"У мене ще сім'я, діти, домашні тварини, яким потрібен ветеринар": Венедіктова поскаржилася на низьку зарплату

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова поскаржилася, що їй не вистачає заробітної плати на посаді глави ОГП. В інтерв'ю "Українським новинам" вона сказала, що використовуватиме свої грошові заощадження, передають Патріоти України.

"Я гадаю, що зараз "з'їм" всю фінансову подушку, яка у мене була, бо у мене зарплата "на руки" 38 тисяч гривень. Це останнє, що я отримувала. А у мене ще сім'я, діти, домашні тварини, яким потрібен ветеринар. Тому я буду використовувати запаси", – зазначила Венедіктова.

Нагадаємо, що Ірина Венедіктова не вказала в декларації квартиру у Києві, в якій проживає на даний час. Також генпрокурорка забула вказати у своїй декларації швейцарський годинник Hublot вартістю в 10 тисяч євро. Ще Венедіктова задекларувала Porsche Cayenne, земельні ділянки, 13 банківських рахунків і будинок площею майже 400 кв. м.

Миколаїв у перші дні війни вистояв завдяки мужності простих солдатів, - генерал Марченко

середа, 25 травень 2022, 7:22

Багато жителів Миколаєва в перші дні повномасштабного вторгнення РФ боялися, що місто буде окуповане. Проте українські воїни виявили мужність і не дозволили ворожій армії просунутися. Про це в інтерв'ю "НікВесті" розповів генерал-майор Дмитро Марченко,...

Відповідь Безуглій: "Хочу підказати комітету по обороні ідею законопроекту про розстріли", - Бутусов

середа, 25 травень 2022, 7:19

Хочу підказати комітету по обороні та Мар’яна Безуглій ідею законопроекту про розстріли, який безумовно буде підтриманий суспільством: законопроект про застосування зброї проти державних службовців, які провалили спецоперації української розвідки і не ...