"У меня от взвода осталось 11 человек": Розвідка перехопила чергову скаргу окупанта (аудіо)

Російський окупант у перехопленій розмові скаржиться на велику кількість відмовників серед російських військових, які вторглися в Україну, інформують Патріоти України.

"У мене від взводу залишилося 11 людей, має бути 30. У нас батальйон 320 осіб, нас – 52. Не тільки поранені та вбиті, відмовників… просто вал", - сказав окупант.

Російський військовий, перебуваючи в Харківській області, розповідає про стан набору до збройних сил окупантів, відзначаючи, що після зняття обмежень на відбір туди почала надходити лише одна "шваль".

Під час розмови також обговорюється географія солдатів збройних РФ, які є у підрозділі, виділяючи при цьому відсутність людей з окупованого Криму.

Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію "Второво", яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...