У мережі показали газету, якою росіяни збиралися закликати Путіна "врятувати" Придністров'я (фото)

Росія не полишає своїх спроб розхитати ситуацію в Придністров'ї для того, щоб організувати звідти атаку на Україну. Для цього навіть надрукували "екстренний випуск" газети у квазіреспубліці, де йдеться про "криваві теракти" та опубліковане звернення до Путіна, передають Патріоти України.

Мережею уже гуляє перша сторінка "екстреного" випуску газети "Придністров'я", датовану 2 травня. У ньому керівник квазіутворення звертається до Путіна, щоб той "врятував від України".

У Придністров'ї називають газету фейком

На тій сторінці "екстреного випуску" газети йдеться про те, що нібито чисельні теракти забрали життя десятків мешканців квазіреспубліки, а ще сотні буцімто зазнали поранень. "Президент" квазіреспубліки звертається до Путіна і скаржиться, мовляв, є десятки тисяч людей, які готові допомогти квазіутворенню, але воно "заблоковане ворогами". Тобто Україною і Молдовою.

У тих "терактах", про які загалом іде мова, звичайно згадують улюблених в російській пропаганді "українських нацистів", яких підтримує Молдова, тому псевдореспубліка просить у Росії військової "допомоги".

"Криваві теракти", про які йдеться у тому випуску, відбуваються на травневі свята. У них активно звинувачують як Україну, так і Молдову. Головна ідея – "придністровцям не уникнути великої війни". Крім того, у цьому випуску йдеться про мобілізацію мешканців квазіутворення.

Головний редактор газети "Придністров'я" уже поспішив усе спростувати та назвати опубліковані фото фейком, як пишуть ЗМІ у квазіреспубліці. Головні аргументи – дизайн не такий і наступний випуск газети повинен вийти 5 травня.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...