У мережі показали наслідки культу Путіна в Криму

У мережі висміяли реакцію росіян на видалення графіті з президентом Росії Володимиром Путіним на набережній Ялти в окупованому Криму.

Про це пише користувач соціальної мережі Twitter під ніком RoksolanaToday & Крим25%, передають Патріоти України.

Після того, як в Ялті на причалі №2 побілили стіну, на якій був зображений Володимир Путін, користувачка Twitter з ніком "Людмила Тесс" написала, що після цього "не змогла заснути". За її словами, також "не допомогло заспокійливе".

"Я обурена, цілий день тільки і думаю про це. Як ви вважаєте, чи потрібен новий портрет Путіна на всю стіну? Я думаю, що портрет з Путіним потрібен на кожній вулиці, як в Севастополі", – підкреслила користувачка.

Подібна реакція на видалення портрета глави РФ розсмішила користувачів соціальної мережі. Одні запропонували викликати санітарів, інші висловили припущення про "нестачу галоперидолу".

Відзначимо, що віддалене зображення Путіна стало останнім з серії графіті, які з'явилися на стінах в різних частинах Ялти в 2015 році.

Другий після Януковича: Антикорупційний суд вирішив заочно судити олігарха-втікача за вкрадені мільярди

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Справа з екстрадицією втікача з ФРН затягується, крім того з'явились сумніви щодо арешту фігуранта німецькими правоохоронцями, про що повідомлялось раніше. Таким чином слухати справу ексдепутата-втікача Олександра Онищенка будуть заочно, тобто без прис...

"Кіна не буде", панове запроданці: Гумористичному дуету "Кроликів" зіпсували гастролі в Україні

вівторок, 21 січень 2020, 19:07

Виступ гумористичного дуету Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка, більш відомих, як «Кролики», скасували в Броварах, Фастові, Переяславі Київської області та ще в кількох містах колись рідної для них країни, зазначають Патріоти України. Гурт, як...