У мережі показали наслідки удару ЗСУ по Каховському мосту (відео)

Українські захисники завдали удару по мосту в районі Каховської гідроелектростанції. Наші бійці запевнили, що удар був точним та акуратним. У мережі поширили кадри пошкодженого Каховського мосту, передають Патріоти України.

Відео відзняте на мосту через дамбу Каховської ГЕС, яка перебуває під окупацією росіян. На оприлюднених кадрах видно наскрізні ушкодження дорожнього полотна та огорожі мосту. Друга половина ролика – відео, зняте з дрона, яке дає загальну картинку руйнувань.

Що відомо про удар по Каховському мосту

Раніше військові оперативного командування "Південь" підтвердили удари по цьому мосту, заявивши, що ЗСУ утримують вогневий контроль над транспортно-логістичними шляхами на тимчасово окупованих частинах Херсонської області.

Військові стверджують, що ракетний удар зробив міст "непридатним для використання". Ймовірно, мовиться про важку техніку.

Для російського окупаційного угруповання на правому березі Дніпра є 4 ключові мости:

  • Антонівський залізничний міст,
  • Антонівський автомобільний міст,
  • міст біля Каховської ГЕС,
  • Дар'ївський міст через Інгулець.

По кожному з цих мостів ЗСУ завдають ударів.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...