У мережі показали, скільки грошей росіянам обіцяють за участь у війні проти України

У мережі показали розцінки на вербування "гарматного м'яса" на війну в Україну. Росіян у глибинці РФ спокушають підписувати контракти та їхати воювати нечуваними зарплатами та компенсаціями за поранення та загибель. Також "новобранцям" обіцяють "посвідчення учасника бойових дій". Про це повідомляє Telegram-канал Двач, передають Патріоти України.

За даними каналу, контрактникам, яких відправлять воювати до України, обіцяють "золоті гори". Після укладання контракту "новобранець" нібито отримає одноразову виплату у розмірі 250 тисяч рублів. Далі кожному обіцяють зарплату "від 220 тисяч рублів" та додатково по 8 тисяч рублів на добу на час перебування в Україні.

Додатковим "стимулом" їхати воювати в Україну, на думку Кремля, мають стати компенсації за поранення та загибель."У разі смерті, членам сім'ї виплатять 12 мільйонів 421 тисячу рублів. У разі важкого поранення: 3 мільйони 296 тисяч рублів. У разі легкого поранення: 3 мільйони 74 тисячі рублів", - перераховано в агітці. "Пенсіонери почекають", - резюмують автори каналу.

Тепер "ихтамточнонет": У ЗСУ показали, як знищують "непроханих гостей" із Росії (відео)

середа, 29 червень 2022, 6:40

"Як воїни 30 ОМБр зустрічають непроханих гостей - дивіться у відео", - зазначили воїни.На кадрах, знятих за допомогою безпілотника, видно російського окупанта, який заходить в один із зайнятих загарбниками українських будинків. Туди одразу ж прилітає "...

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

о Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового ...