
У мережі з'явилося відео з телефона ліквідованого російського окупанта. На кадрах зафіксовані колишні позиції роти російських десантників, знищені українськими воїнами, передають Патріоти України
На металобрухт, судячи з відео, захисники України перетворили не менше 6 БМД. Ролик опублікували в Telegram-каналі Центру стратегічних комунікацій Збройних Сил України.
"Відео з телефону зашквареного орка. На ньому колишні позиції роти російських ВДВ. Захисники України знищили її всю, а ще на брухт перетворили 6 БМД. Відео окупанта - найкраща реклама успішної роботи ЗСУ!" - зазначили у Страткомі.
На відео група російських окупантів їде повз робиті позиції десантників РФ. Повсюди розкидано рештки ворожої техніки: ЗСУ перетворили їх на металобрухт. Рота, яка тут тримала позиції - повністю знищена.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...