У М'янмі повстанці збили урядовий Мі-35, переданий місцевій військовій хунті "російськими друзями"

У Мянмі збили урядовий ударний гелікоптер Мі-35 російського виробництва, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Бойову машину збили на півночі країни в містечку Момаук у штаті Качин, де відбуваються бойові дії між урядовими військами та етнічними сепаратистами. У мережі вже оприлюднено відео, нібито зняте очевидцями:

Як стверджується, ударний гелікоптер армії Мянма знищили з переносного зенітного ракетного комплексу FN-6 китайського виробництва. Це перший випадок знешкодження Мі-35 з 2015 року. Про долю членів екіпажу нічого не повідомлялось.

Мянма придбала у Росії близько 10 ударних гелікоптерів Мі-35, частина з них пройшли модернізацію у 2016-2017 роках.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...