Війська РФ хочуть оточити українських захисників на Донбасі / фото REUTERS Російські окупанти хочуть оточити українські війська в районі Лисичанська та Сєвєродонецька. Про це під час брифінгу сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.
На Харківському напрямку, зазначив він, ворог намагається утримати захоплені ним рубежі та веде вогонь з артилерійських систем. Зокрема було здійснено обстріл в районі Дементіївки, яка знаходиться на північ від Харкова.
На Слов'янському напрямку українські війська відбивають наступ російських підрозділів. Артилерійський вогонь ворог веде поблизу лінії зіткнення в районі Ізюма.
"Інтенсивні бойові дії тривають на Лиманському, Сєвєродонецькому і Бахмутському напрямках. Основна мета російських окупантів – оточити наші війська в районі Лисичанська і Сєвєродонецька", – наголосив речник МОУ.
На Бахмутському напрямку, додав він, українські захисники стримують наступ російських військ, які намагаються оволодіти новими рубежами в районі Попасної.
"На Курахівському напрямку наші війська дають відсіч противнику, який за підтримки артилерії та авіації намагається наступати в напрямку Новомихайлівки у 10-ти кілометрах на південь від міста Мар'їнка", – повідомив Мотузяник.
На Криворізькому та Херсонському напрямках, зазначив він, окупанти ведуть артилерійський вогонь у бік позицій українських військ і намагаються обладнати другу лінію оборони.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...