
До України відправлять пускові установки наземного базування до "Harpoon". Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Facebook, передають Патріоти України.
"Повідомлення у пресі вже були, я просто підтверджу, що моє спілкування з колегами – міністрами оборони деяких дружніх країн, в тому числі міністром Данії. Можу сказати, що ми отримаємо "Гарпуни" – це такі спеціальні засоби ураження, це протикорабельні ракети, які запускаються з облаштованих на кораблях пускових установок", - заявив він.
Новітню зброю надають Данія, Велика Британія, Нідерланди, до цього процесу долучаться й інші держави. "Але для нас зроблена, скажемо так, особлива повага, і ми отримаємо наземного базування пускові установки, і до них, відповідну кількість ракет "Harpoon", - наголосив міністр.
"І ці "пасочки" будуть якраз налаштовані до ураження морської компоненти нашого ворога в Чорному морі, щоб ми врешті встановили міжнародно визнаними законами свободу судноплавства. Чекаємо і за крейсером "Москва" на дно Чорного моря підуть іще додаткові кораблики", - зазначив Резніков.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...