У Міноборони пояснили, у чому перевага німецьких Leopard 2 над радянськими зразками

Заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк пояснив, у чому різниця німецьких Leopard 2 від радянських танків. Зокрема, російські зразки навряд чи витримають прямий удар. Про це він сказав 31 березня в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

За словами Павлюка, танки Leopard 2 мають вогневу потужність, броню, сильний двигун та забезпечують захищеність екіпажу. Крім того, додатковою відмінністю є дальність удару.

"У радянському танку екіпаж має дуже мало шансів на виживання після влучання по ньому... Сподіватимемося, що ці машини (Leopard 2 - ред.) допоможуть нам перемогти", - зауважив генерал-лейтенант.

Він додав, що навчання на німецьких Leopard 2 проходили досвідчені українські танкісти, які брали участь у боях на радянській техніці.

Нагадаємо, Leopard 2 — основний танк, який ще часто називають "А0", щоб відрізнити від інших модифікацій. Випускався від жовтня 1979 до березня 1982 року. Всього створили 380 таких машин. Основним обладнанням цього варіанта є електро-гідравлічний стабілізатор WNA-H22, комп'ютер керування вогнем, лазерний далекомір, датчик вітру, перископ загального призначення EMES 15, панорамний перископ PERI R17, баштовий приціл FERO Z18 тощо.

Схвалював збройну агресію РФ: На Миколаївщині затримали директора підприємства

субота, 3 червень 2023, 15:00

СБУ викрила директора одного з підприємств Первомайська Миколаївської області, який виправдовував збройну агресію РФ. Крім того, прихильник путінських військ поширював в "Одноклассниках" матеріали із закликами щодо захоплення територій України. Про це ...

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...