
У міністерстві оборони РФ заявили, що ракетний удар по Вінниці, який убив десятки мирних українців, нібито знищив учасників військової наради, яка проходила в Будинку офіцерів. На ньому нібито обговорювалося постачання західного озброєння, передають Патріоти України.
Так, у заяві міноборони країни-агресора, яку тиражують пропагандистські ЗМІ, йдеться, що удару було завдано ракетами "Калібр". "У цей момент проходила нарада командування українських ВПС із представниками іноземних постачальників озброєнь", – цинічно заявляють в РФ.
Окупанти стверджують, що "на нараді" в "Будинку офіцерів" нібито обговорювали передачу Збройним силам України "черговій партії літаків, засобів ураження та організації ремонту українського авіаційного парку". "У результаті удару учасників наради знищено", – заявили в міноборони країни-терориста.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...