У міноборони РФ цинічно "виправдали" удар по Вінниці, придумавши "секретну нараду"

У міністерстві оборони РФ заявили, що ракетний удар по Вінниці, який убив десятки мирних українців, нібито знищив учасників військової наради, яка проходила в Будинку офіцерів. На ньому нібито обговорювалося постачання західного озброєння, передають Патріоти України.

Так, у заяві міноборони країни-агресора, яку тиражують пропагандистські ЗМІ, йдеться, що удару було завдано ракетами "Калібр". "У цей момент проходила нарада командування українських ВПС із представниками іноземних постачальників озброєнь", – цинічно заявляють в РФ.

Окупанти стверджують, що "на нараді" в "Будинку офіцерів" нібито обговорювали передачу Збройним силам України "черговій партії літаків, засобів ураження та організації ремонту українського авіаційного парку". "У результаті удару учасників наради знищено", – заявили в міноборони країни-терориста.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...