
У міністерстві оборони РФ заявили, що ракетний удар по Вінниці, який убив десятки мирних українців, нібито знищив учасників військової наради, яка проходила в Будинку офіцерів. На ньому нібито обговорювалося постачання західного озброєння, передають Патріоти України.
Так, у заяві міноборони країни-агресора, яку тиражують пропагандистські ЗМІ, йдеться, що удару було завдано ракетами "Калібр". "У цей момент проходила нарада командування українських ВПС із представниками іноземних постачальників озброєнь", – цинічно заявляють в РФ.
Окупанти стверджують, що "на нараді" в "Будинку офіцерів" нібито обговорювали передачу Збройним силам України "черговій партії літаків, засобів ураження та організації ремонту українського авіаційного парку". "У результаті удару учасників наради знищено", – заявили в міноборони країни-терориста.
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...