У Міноборони РФ заявили, що Україна готує провокацію з радіоактивним "локальним зараженням місцевості"

Міноборони РФ заявило, що Україна готує провокацію з радіоактивним "локальним зараженням місцевості", аби звинуватити у цьому російську армію. Про це повідомляє міністерство оборони РФ, передають Патріоти України.

Зазначається, нібито для цього з території однієї з європейських держав в Україну в обхід митного огляду доставлено кілька контейнерів із радіоактивними речовинами, які будуть використані для інсценування локального зараження на українських територіях.

Саме міноборони Росії заявляє, що це робиться з метою "звинуватити Російську Федерацію у грубому порушенні зобов'язань Конвенції про ядерну безпеку". Заявляється, що ця "провокація" приурочена до початку роботи 11-ї надзвичайної спецсесії Генасамблеї ООН.

"Метою провокації є звинувачення Збройних Сил Російської Федерації у нібито завданні невиборчих ударів по радіаційно небезпечним об'єктам України, які призвели до витоку радіоактивних речовин та зараження місцевості", - йдеться у повідомленні.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...