
Міноборони РФ заявило, що Україна готує провокацію з радіоактивним "локальним зараженням місцевості", аби звинуватити у цьому російську армію. Про це повідомляє міністерство оборони РФ, передають Патріоти України.
Зазначається, нібито для цього з території однієї з європейських держав в Україну в обхід митного огляду доставлено кілька контейнерів із радіоактивними речовинами, які будуть використані для інсценування локального зараження на українських територіях.
Саме міноборони Росії заявляє, що це робиться з метою "звинуватити Російську Федерацію у грубому порушенні зобов'язань Конвенції про ядерну безпеку". Заявляється, що ця "провокація" приурочена до початку роботи 11-ї надзвичайної спецсесії Генасамблеї ООН.
"Метою провокації є звинувачення Збройних Сил Російської Федерації у нібито завданні невиборчих ударів по радіаційно небезпечним об'єктам України, які призвели до витоку радіоактивних речовин та зараження місцевості", - йдеться у повідомленні.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...