По Україні випущено з 24 лютого близько 1 300 ракет, ще стільки ж залишилося на озброєні РФ. Про це в ефірі національного марафону заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.
"За нашими даними у них запаси скоротилися більш ніж вдвічі за той час, коли вони з 24 активно їх використовують по території України. Приблизні цифри - це більше ніж 1 300 ракет, стільки ж приблизно залишається. Це ракети повітряного, морського і наземного базування", - сказала вона.
Оскільки комплектуючі для ракет росіяни завозили з інших країн, поповнити запаси швидко не зможуть через санкції. Однак ракет, що залишилося вистачить ще на кілька місяців війни.
"Вони виснажуються стосовно ракет і особового складу, але ще достатньо ракет, щоб завдати серйозної шкоди, цього вистачить на кілька місяців", - повідомила Маляр.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...